+370 656 89989 I-IV 10-17

Apšvietimo dalys 

Apšvietimo dalys užtikrina gerą matomumą kelyje. Automobilio apšvietimo sistema sumontuota mašinos priekyje, gale, šonuose ar viršutinėje dalyje. Apšvietimo sistema apšviečia kelius, padidina automobilio matomumą. Eautodalys.lt parduotuvėje galima įsigyti įvairių žibintų, kurie yra pritaikyti kiekvienai automobilio markei individualiai. Halogenai, ksenoniniai žibintai, bi-ksenoniniai,  LED tipo žibintai.

Suveskite tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, suveskite automobilio markę ir modelį (OE kodas) Išsiaiškinkite kokių automobilių žibintų Jums reikia (Paprasti, Xenon, LED, su žibinto aukščio reguliavimu ir panašiai) Taip pat dažnai reikalingi ir visi tvirtinimai, fiksatoriai, plastmasinės dalys, lemputės, kurias galite įvardiniti detalės aprašyme.

Jei turite klausimų ir nežinote, kokie automobilių žibintai reikalingi – kreipkitės "online", pakonsultuosime. Jums tereikia paspausti dešinėje pusėje (apačioje) esantį laiško logotipą.

  • Halogeniniai žibintai šviečia apie 700 valandų. Tai privalumas, nes palyginus kaitrinės lempos šviečia ne taip ilgai. Taip pat halogeninių lempų šviesa yra ryškesnė. Tokie žibintai apima didelį kelio plotą tamsiuoju paros metu. Halogeniniai automobilių žibintai neakina į akių priešais važiuojantiems vairuotojams – tai padeda išvengti  avarinių situacijų.
  • Ksenoniniai automobilių žibintai šviečia baltai. Šiuos žibintus svarbu tinkamai sureguliuoti – priešingu atveju gali akinti vairuotojus. Įprastuose ksenoniniuose žibintuose tolimosioms šviesoms yra naudojamos halogeninės lemputės. O biksenoniniuose – ksenoninės lempos. Ksenoniniai automobilių žibintai šviečia 2.5 karto šviesiau (lyginant su halogeniniais). 
  • LED žibintai naudojami kaip rūko, stovėjimo, stabdymo žibintai ir dienos šviesos. LED automobilių žibintai gali pasisukti iki 20 laipsnių į abi puses (taip pat kaip ir ksenoniniai žibintai),  todėl apšviestas matymo laukas yra platesnis. Žibintai yra taupūs energijai.

 

Nemokamas pristatymas! Nemokamas pristatymas!