+370 656 89989 I-IV 10-17

Apie mus

Sveiki atvykę į eautodalys.lt, sparčiausiai augančią Lietuvoje internetinę parduotuvę su automobilių detalėmis!

Eautodalys.lt yra jaunų ir profesionalių žmonių komanda. Aistringi entuziastai, turintys didelę patirtį importuojant ir platinant automobilių detales.

Mūsų profesionalus klientų aptarnavimo centras teikia profesionalią pagalbą, dirbantys specialistai padės tinkamai pasirinkti detales kiekviename etape. Kaip patikimas pardavėjas, mūsų parduotuvė kas mėnesį aptarnauja tūkstančius patenkintų klientų.

Esame technologiškai pažangi įmonė, kuri naudoja naujausius ir efektyvius IT sprendimus. Dėl to mes siūlome patikimą produktų užklausimo funkciją, kuri padės greitai ir efektingai surasti reikiamas automobilių dalis.

Kiekvieną dieną mes dedame visas pastangas, kad suteiktume klientams aukštą aptarnavimo lygį, siūlant tik aukščiausios kokybės dalis. Visų daugiau nei 1 000 000 produktų yra pagaminti iš patikimų lengvųjų automobilių, visureigių, sportinių automobilių ir krovininių automobilių atsarginių dalių gamintojų.

UAB"Relink" įmonė buvo įkurta 2012 metais. Nuo pat pradžių ji specializuojasi automobilių pramonėje - prekyboje automobilių detalėmis ir aksesuarais. 

Nemokamas pristatymas! Nemokamas pristatymas!